Autoškola Pelikán si zakládá na důkladné teoretické přípravě budoucích řidičů. Pustit žákům dvouhodinové video rozhodně nestačí. Přejeme si, aby naši žáci byli dobře připraveni na testy při závěrečné zkoušce, ale chceme je obohatit i o příklady z praxe během teoretické přípravy pro budoucí řidiče.

Co všechno výuka zahrnuje

Teoretická příprava v naší autoškole zahrnuje důkladnou přípravu z oblasti zákonů o provozu na pozemních komunikacích, ale i příklady z praxe, základní postupy řidičských dovedností, fyzikální zákonitosti jízdy a mnoho dalšího. Dozvíte se vše podstatné pro to, abyste obstáli u testů i za volantem.

Kde a kdy se konají lekce teoretické přípravy

Lekce se konají v učebně autoškoly na adrese Veveří 497/75, 602 00 Brno. Výuka probíhá pravidelně každý čtvrtek od 16:00.

Jak dlouho trvá jedna lekce a kolik jich je dohromady

Jedna lekce trvá většinou tři vyučovací hodiny (3×45 min). Dohromady žáci absolvují 6 lekcí. Z toho jedna lekce je věnována kurzu 1.pomoci při dopravních nehodách.

Kdo kurzy vede

Kurzy vede pan Roman Provazník, který je vedoucím autoškoly i instruktorem při jízdách.

Co mám dělat, když onemocním nebo se na lekci nemohu dostavit

Zavolejte paní asistentce Janě Kohnové na +420 541 213 389 (volat pouze v pracovní době) a můžete se s ní domluvit na náhradním termínu.

Jakou knihu doporučuje autoškola pro oprášení znalostí a samostudium?

Doporučujeme knihu Autoškola? Pohodlně!.

Podívejte se, jak vypadá výuka v naší autoškole na následujícím videu.