Hlavní partneřiPartnerský servisPartneři

Hlavní partneři

MotoKenny Design Rádio Krokodýl Moravské gymnázium Brno Toyota Brno Auto Pokorný Motors

Pojištění a finance

Ubytování s ochutnávkou vín

ubytovani-ochutnavka-vin-vizitka

Ubytování s ochutnávkou vín v Moravské Nové Vsi
Naše ubytování se nachází v malebné obci na Podluží, na ose mezi Břeclaví a Hodonínem. Moravská Nová Ves se nachází u hranic se Slovenskem a na dohled Dolního Rakouska.

Další partneři

Moravské gymnázium Brno
Nabízíme čtyřleté a osmileté studium na soukromém gymnáziu v centru Brna s více, než 30 lety zkušeností. Zaměřujeme se na výuku cizích jazyků a s tím spojené získávání mezinárodních jazykových certifikátů, podporujeme výjezdy studentů do zahraničí. Součástí filosofie školy je i pokrok v technologiích a proto nabízíme třeba i výuku některých předmětů ve virtuální realitě. Pojďte studovat k nám!

Renovace laku
Renovace vrchních laků je v principu odstranění vrchních poškozených vrstev laků mechanickou cestou. Účelem je navrácení původního nebo předpokládaného vzhledu (lesku).

TyfloCentrum Brno
TyfloCentrum Brno je nezisková organizace poskytující sociální služby nevidomým a slabozrakým v rámci Jihomoravského kraje. Autoškola Pelikán pomáhá TyfloCentru s oslovováním sponzorů v podnikatelské sféře.

GAMACAR
Prodáváte či kupujete auto? Autobazar Brno vám pomůže při prodeji automobilu i koupi na protiúčet či leasingu.

New Beetle Club
První Volkswagen New Beetle klub v České republice a na Slovensku.

Autoškola testy (online)
Podle skupiny řidičského průkazu si zvolte příslušný cvičný test. Otázky a forma testů jsou úplně stejné jako v oficiálních testech (tyto testy používá i Ministerstvo dopravy), které je nutné absolvovat pro úspěšné dokončení autoškoly.