Nadstandardní služby

Vyzvednout vás přímo doma, po skončení výuky vás zase odvézt? Dávat vám individuální hodiny a plně se přizpůsobit vašim potřebám? U nás to není problém, neváhejte se přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Jsme tým profesionálů

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti z praxe učitelů autoškol a profesionálních řidičů. Dnes již nás nic nepřekvapí a jsme připraveni naučit jezdit i vás. Podívejte se pro jaké skupiny nabízíme výuku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Jezdit naučíme každého

Byla to právě naše autoškola, která se i v roce 2010 účastnila akce, na níž jsme posadili za volant naše nevidomé spoluobčany a na Masarykově okruhu jsme s nimi jezdili. Jezdit naučíme vskutku každého. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Reklama na našich vozidlech

Chcete být skutečně vidět? Využijte nabídky inzerovat na vozidlech naší autoškoly! Každé najezdí centrem Brna v průměru 300 hodin měsíčně. V případě zájmu o tuto formu spolupráce nás neváhejte kontaktovat, následně vám zodpovíme všechny otázky včetně ceny, dostupnosti vozidel a možnostech polepu.

Ceny

Poměrem cena/výkon jsme jasnou volbou! Za velice zajimavé ceny vám nabídneme prvotřídní služby. Více informací získejte v našem ceníku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Bezpečnost práce

Autoškola Pelikán zprostředkovává školení na bezpečnost práce. Potřebujete své zaměstnance vzdělat v oblasti bezpečnosti práce? Neváhejte a kontaktujte nás.

Historie autoškoly

Historie autoškoly se počítá již od 1. srpna 1990. Naše autoškola je provozována v Brně a zaměřuje se na výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, RB - C, RC - D, B + E, C + E. Mezi těmito skupinami je tou nejžádanější skupina B, tedy osobní automobil.

Přečtěte si více o naší autoškole

Reference

Jsem ráda, že jsem si zvolila Autoškolu Pelikán, jejíž profesionální přístup mi pomohl zbavit se strachu a úspěšně absolvovat autoškolu.

Jana Váchová

S klukama jsme se v zimě domlouvali na tom, že na léto projedeme Evropu na motorce. Všechno bylo domluveno, jediné co mi chybělo, byl řidičský průkaz. S Autoškolou Pelikán jsem si jej stihnul udělat včas a výlet se náramně vydařil, díky!

Michal Vokřál

Jako jednatel poradenské společnosti posílám své zaměstnance na pravidelná školení řidičů referenských vozidel. S profesionálním a individuálním přístupem Autoškoly Pelikán jsem byl vždy velice spokojen a mohu ji doporučit.

Pavel Pokorný