Nadstandardní služby

Vyzvednout vás přímo doma, po skončení výuky vás zase odvézt? Dávat vám individuální hodiny a plně se přizpůsobit vašim potřebám? U nás to není problém, neváhejte se přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Jsme tým profesionálů

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti z praxe učitelů autoškol a profesionálních řidičů. Dnes již nás nic nepřekvapí a jsme připraveni naučit jezdit i vás. Podívejte se pro jaké skupiny nabízíme výuku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Jezdit naučíme každého

Byla to právě naše autoškola, která se i v roce 2010 účastnila akce, na níž jsme posadili zavolat naše slepé spoluobčany a na Masarykově okruhu jsme s nimi jezdili. Jezdit naučíme vskutku každého. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Zapůjčení automobilu zdarma

Při dopravní nehodě vám zapůjčíme automobil zdarma a to po celou dobu, kdy vaš vůz bude v opravě! Neváhejte nás ihned kontaktovat na telefonním čísle +420 603 519 333, nebo na některém z kontaktů uvedených na stránce Kontakty.

Reklama na našich vozidlech

Chcete být skutečně vidět? Využijte nabídky inzerovat na vozidlech naší autoškoly! Každé najezdí centrem Brna v průměru 300 hodin měsíčně. V případě zájmu o tuto formu spolupráce nás neváhejte kontaktovat, následně vám zodpovíme všechny otázky včetně ceny, dostupnosti vozidel a možnostech polepu.

Ceny

Poměrem cena/výkon jsme jasnou volbou! Za velice zajimavé ceny vám nabídneme prvotřídní služby. Více informací získejte v našem ceníku. V případě zájmu o naše služby se neváhejte přihlásit, nebo nás kontaktujte. Kurz autoškoly můžete také darovat pomocí dárkového šeku.

Školení řidičů motorových vozíků

Autoškola Pelikán zprostředkovává školení řidičů motorových vozíků, pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

Revize plynu a plynových zařízení

Brněnská Autoškola Pelikán zprostředkovává revize plynu a plynových zařízení, revize tlakových nádob a to včetně vyškolení obsluh. Pro objednání revize nebo zjištění více informací o službě nás kontaktujte.

Odborné prohlídky kotelen

Máte kotelnu? Zprostředkujeme vám odbornou prohlídku kotelny. V případě zájmu o službu odborných prohlídek kotelen se na nás neváhejte obrátit. Kontakty naleznete na stránce Kontakty.

Bezpečnost práce

Autoškola Pelikán zprostředkovává školení na bezpečnost práce. Potřebujete své zaměstnance vzdělat v oblasti bezpečnosti práce? Neváhejte a kontaktujte nás.

Historie autoškoly

Historie autoškoly se počítá již od 1. srpna 1990. Naše autoškola je provozována v Brně a zaměřuje se na výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, RB - C, RC - D, B + E, C + E. Mezi těmito skupinami je tou nejžádanější skupina B, tedy osobní automobil.


Warning: Use of undefined constant text - assumed 'text' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/7/a/7a9d335a-df6d-4467-85de-22d5f3b08fc7/autoskolapelikan.cz/web/cs/wp-content/themes/optimize/index.php on line 140
Přečtěte si více o naší autoškole

Reference

Jsem ráda, že jsem si zvolila Autoškolu Pelikán, jejíž profesionální přístup mi pomohl zbavit se strachu a úspěšně absolvovat autoškolu.

Jana Váchová

S klukama jsme se v zimě domlouvali na tom, že na léto projedeme Evropu na motorce. Všechno bylo domluveno, jediné co mi chybělo, byl řidičský průkaz. S Autoškolou Pelikán jsem si jej stihnul udělat včas a výlet se náramně vydařil, díky!

Michal Vokřál

Jako jednatel poradenské společnosti posílám své zaměstnance na pravidelná školení řidičů referenských vozidel. S profesionálním a individuálním přístupem Autoškoly Pelikán jsem byl vždy velice spokojen a mohu ji doporučit.

Pavel Pokorný